SIRVIS APARTAMENTY – magiczne miejsce na Suwalszczyźnie

Kiedy czujesz się chorym, smog zasłania Ci świat i czujesz, że zaraz się udusisz, to najlepiej pojedź na Suwalszczyznę. Nawet jeśli to tylko weekend, to możesz się zregenerować prawie jak na piaszczystej plaży na Seszelach. My tak zrobiliśmy.
IMG_0263
IMG_0259

IMG_0281
Nad jeziorem Serwy, w miejscowości Mołowiste, nieopodal Augustowa stoją dwa urocze, szare, drewniane domy. Nie sposób się w nich nie zakochać. Niezwykle przyjaźni i otwarci właściciele -Edyta i Wojtek – sprawiają wrażenie jakbyście znali się od lat i przyjechali do dobrych znajomych. A same domki i ich otoczenie są po prostu urocze. Domy przyjemnie pachną drewnem, w środku pachnie także dobrym obiadem i od razu robi się miło i domowo.
inlineinline (1)inline (2)

Apartamenty Sirvis leżą nad samym jeziorem, z własnym do niego zejściem. Myśleliśmy, że spotkanie z jeziorem zostawimy na lato, ale Edyta i Wojtek szybko przekonali nas, że zima wcale nie jest na to złą porą. Bo wbrew pozorom, zimą wcale nie wieje nudą. Po upojnym wieczorze spędzonym w ruskiej bani, kąpieli w przeręblu (małżonek), nacieraniem śniegiem i tańcami na lodzie bosymi stopami (ja) wstaliśmy rano ze świeżymi zatokami i całe przeziębienie poszło w niepamięć. Po pysznym śniadaniu zrobiliśmy sobie super spacer. Okolice są przepiękne, wokół jest kilka mniejszych jeziorek, które można obejść, brnąc przez zaśnieżony las. Tereny są super do uprawiania nart biegowych, w okolicy jest niewielki wyciąg narciarski. A jakby komuś było mało, to w Sirvisie znajdziecie niewielką, ale dobrze wyposażoną salę do ćwiczeń. Wszak Edyta i Wojtek to zwolennicy turystyki aktywnej.
Wyjechaliśmy znad jeziora Serwy wypoczęci, wymasowani, z nowym doświadczeniem zimowych kąpieli i bardzo zadowoleni. Na pewno będziemy chcieli odwiedzić te urocze, drewniane domy raz jeszcze co i Wam rekomenduję.

IMG_0303
IMG_0273

IMG_0280

Sirvis Apartamenty
Mołowiste 22
16-326 Płaska
Jezioro Serwy – Mołowiste – Gmina Płaska
www
fb

Dołącz do Pachnieobiadem.pl na:

2 thoughts on “SIRVIS APARTAMENTY – magiczne miejsce na Suwalszczyźnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *